Minions hardtop EVA School Pencil Case Stationery Pencil çanta me shumicë

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Lloji:
  Pencil Case
  materiali:
  EVA
  risi:
  jo
  përdorni:
  Shkollat ​​dhe Zyrat
  Vendi i origjinës:
  CHINA
  Emri Markë:
  Minions
  Numri Modeli:
  XHRJH124
  Size:
  20x12x4.8cm

  Packaging & dorëzimit

  Shitja e Njësitë:
  pika e vetme
  Single Madhësia Paketa: 
  30X16X8 cm
  Single Pesha bruto:
  0.4 kg
  Koha Lead :
  Sasi (copë) 1-100 > 100
  Lindje. Koha (ditë) 3 Të negociohet
  përshkrim i produktit
  Emri i produktit
  Rasti EVA laps
  Numri Style
  XHRJH124
  material
  EVA
  Ngjyrë
  e verdhe
  madhësi
  20x12x4.8cm

  Features

  Modeluar nga i lehtë, i papërshkueshëm nga uji dhe shockproof EVA, të qëndrueshme dhe i lëvizshëm
  xhepat rrjetë të gjerë të hapur duke i lejuar për të ruajtur një shumëllojshmëri të artikujve shkrimi
  6 laps slot në panik e mesme dhe më shumë hapësirë ​​nën panik
  Multi-funksional rast i cili mund të përdoret për të ruajtur shkrimi të ndryshme ose të vënë kozmetike si një qese kozmetikë
  Imazhet e detajuara
  Produktet kryesore tona
  Avantazhet tona
  Klientët tanë
  Kompania jone
  Na kontaktoni
  FAQ

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products