Rreth nesh

Jinhua Y & Q Fashion Co.LTD është një prodhues dhe eksportues profesionale e cila është e specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e çanta të ndryshme, kapele dhe aksesorë të modës. Të gjitha produktet përputhen me standards.We cilësisë ndërkombëtare janë të vendosura në Jinhua City, Provinca Zhejiang me qasje të përshtatshëm të transportit. Duke mbuluar një sipërfaqe prej 6000 metra katrore, ne tani kemi mbi 150 të punësuar, objektet tona të pajisura mirë dhe të kontrollit të cilësisë të shkëlqyera në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson për të garantuar kënaqësinë e klientit, nga viti 2012, ne kemi bashkëpunuar me shumë marka të famshme dhe të bëhet i licencuari ekskluzive e Disney, Madagaskar, Kumamon, dhe miqtë. Me çmim të arsyeshëm dhe të besueshëm pas shitjes shërbimi, ne kemi bërë të furnizuesit kryesore të Wal-Mart, Carrefour, metro, Tesco, dhe dyqane të tjera ndërkombëtare dhe vendore të njohur, me shumë vite përvojë në OEM dhe ODM prodhimit, ne kemi besimi për të përmbushur kërkesat tuaja me çmim konkurrues, produkt me cilësi të mirë, ofrimit të përpiktë. Mirëpritur të na kontaktoni për marrëdhënie të ardhshme të biznesit dhe suksesin e përbashkët!

Jinhua Y & Q Mënyrë Co.LTD