Kapele bejsbolli, Pencil Case, Shkolla qese, Pencil mbajtës, rrota Bagazhi - Y & Q Fashion
 • 2018-12-05-1.48.00
 • banner1.236
 • banner236
 • b

Kategoritë e produkteve

vërtetim

Rreth nesh

Jinhua Y & Q Fashion Co.LTD, është një prodhues dhe eksportues profesionale e cila është e specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e çanta të ndryshme, kapele dhe aksesorë të modës. Të gjitha produktet përputhen me standards.We cilësisë ndërkombëtare janë të vendosura në Jinhua City, Provinca Zhejiang me qasje të përshtatshëm të transportit. Duke mbuluar një sipërfaqe prej 6000 metra katrore, ne tani kemi mbi 150 të punësuar, objektet tona të pajisura mirë dhe të kontrollit të cilësisë të shkëlqyera në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson që të garantojmë kënaqësinë e klientit

Shiko më shumë

Lajmet e fundit

 • tregtisë së jashtme është një fillim i mirë, me importet ndërkufitare e-commerce dhe eksporteve deri 47.8 për qind
  03/01/19

  tregtisë së jashtme është jashtë për një fillim të mirë, mendje ...

  Vlera e përgjithshme e tregtisë së jashtme Guangdong në janar 2019 ka arritur një rekord të lartë prej 630.2 miliardë juan (RMB), deri 9.8 për qind nga viti në vit, me eksportet e 389.14 miliardë juan dhe importet e 241.06 miliardë juan ...
  Lexo më shumë
 • Ndërmarrjet private arritur rritje dyshifrore
  03/01/19

  Ndërmarrjet private arritur dyshifrore ...

  Kompanitë private postuar rritje dyshifrore, ndërsa ndërmarrjet shtetërore tehe poshtë. Në janar 2019, importi dhe eksporti i ndërmarrjeve private në Guangdong arriti në 318.46 miliardë juan, deri 14.4 përqind nga viti në y ...
  Lexo më shumë