Деца на големо 2D Цртани Потчинети Neoprene Мини Ранецот рамо торби светлината Тежина

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
Шаблон Тип:
цртан филм
Поставата материјал:
Не поставата
Главната Материјал:
Neoprene
стил:
Мода
Место на потекло:
КИНА
Бренд име:
потчинети
Број на модел:
XHR1105
тип:
Softback
Тема:
НЕ
Пол:
унисекс
Употреба:
ден Ранец

Пакување и испорака

Продажба на единици:
една точка
Еден пакет големина: 
25X11X33 см
Еден бруто тежина:
0,5 кг
Водечко време :
Кол (парче) 1 - 100 > 100
Est. Време (ден) 3 Треба да се преговара

Опис на производот
Име на производ
деца мини ранец
стил број
XHR1105
материјал
Neoprene
боја
сина
големина
24x10x32cm
одговараат за
деца 1-5 години
карактеристики
2D симпатична дизајн / мала тежина / голем капацитет
детални слики
Нашите главни производи
нашите предности
нашите клиенти
Нашата компанија
Контактирајте не
Најчесто поставувани прашања