Унисекс Галакси маглината Хип-хоп Стан Бил Безбол капи Спорт Капи брзо најгоре од центарот

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Спорт Кап тип:
  Панел Стил:
  5-панел шапка
  Возрасна група:
  возрасни
  Пол:
  унисекс
  материјал:
  100% полиестер
  Ткаенина Функција:
  заеднички
  големина:
  L
  стил:
  карактер
  модел:
  печатени
  Место на потекло:
  Жеџијанг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  Нема бренд
  Број на модел:
  120

  Пакување и испорака

  Продажба на единици:
  една точка
  Еден пакет големина: 
  25X18X15 см
  Еден бруто тежина:
  0.3 kg
  Водечко време :
  Кол (парче) 1-50 > 50
  Est. Време (ден) 3 Треба да се преговара
  Опис на производот
  Материјал: полиестер 
  Со целиот галаксија логото на печатење
  Големина: 7 1/4
  Факултативна бои
  детални слики

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи