Потчинети кров ЕВА Училиште моливи Канцелариски Чанти Молив на големо

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  тип:
  моливи
  материјал:
  ЕВА
  новина:
  Не
  Употреба:
  Училишта и канцеларии
  Место на потекло:
  КИНА
  Бренд име:
  потчинети
  Број на модел:
  XHRJH124
  големина:
  20x12x4.8cm

  Пакување и испорака

  Продажба на единици:
  една точка
  Еден пакет големина: 
  30X16X8 см
  Еден бруто тежина:
  0.4 kg
  Водечко време :
  Кол (парче) 1 - 100 > 100
  Est. Време (ден) 3 Треба да се преговара
  Опис на производот
  Име на производ
  моливи ЕВА
  стил број
  XHRJH124
  материјал
  ЕВА
  боја
  жолта
  големина
  20x12x4.8cm

  карактеристики

  Моделирана од лесни, водоотпорен и отпорен на удари ЕВА, издржлив и пренослив
  Широко отворени мрежести џебови овозможува да ги чувате различни канцелариски предмети
  6 молив слот во средината вратичката и повеќе простор под поклопецот
  Мулти-функционална состојба која може да се користи за да се чуваат на различни материјали или стави на козметика како шминка торба
  детални слики
  Нашите главни производи
  нашите предности
  нашите клиенти
  Нашата компанија
  Контактирајте не
  Најчесто поставувани прашања

 • Претходно:
 • Следно: