Памук Екстра долг Отпорни на топлина силиконски ленти Кујна рерна ракавици без прсти не се лизга скара Ракавици

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  употреба:
  Шпорет
  материјал:
  памук
  стил:
  печатени
  дизајн:
  Се лизга отпорни
  Место на потекло:
  Кина
  Број на модел:
  OM161102

  Пакување и испорака

  Продажба на единици:
  една точка
  Еден пакет големина: 
  20X35X4 см
  Еден бруто тежина:
  0.3 kg
  Водечко време :
  Кол (парче) 1 - 100 > 100
  Est. Време (ден) 3 Треба да се преговара
  Опис на производот

  Број на моделот: OM161102

  Материјал: 100% памук диагонална сплитка

  Големина: 18x33cm

  детални слики
  Најчесто поставувани прашања

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи