за нас

Jinhua Y & П Мода Co.LTD е професионална производител и извозник на која е специјализирана за истражување, развој и производство на различни чанти, капи и модни додатоци. Сите производи се во согласност со меѓународните квалитет standards.We се наоѓа во Jinhua Сити, провинција Жеџијанг, со удобен превоз пристап. Со површина од 6000 квадратни метри, ние сега имаме повеќе од 150 вработени, Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на производство ни овозможува да се гарантира задоволството на клиентите, Од 2012 година, ние соработуваме со многу познати брендови и да стане ексклузивен лиценцата на Дизни, Мадагаскар, Kumamon и потчинети. Со разумна цена и сигурен по продажба на услуги, ние станавме клучните добавувачи на Wal-Mart, Carrefour, Метро, ​​Теско, како и други меѓународни и домашни познати продавници, со долгогодишно искуство во ОЕМ и ODM производство, имаме доверба, за да ги исполни вашите барања со конкурентна цена, добар квалитет на производот, навремена испорака. Добредојдовте да контактирате со нас за идните деловни односи и заеднички успех!

Jinhua Y & Q Мода Co.LTD