16 "потчинети Деца ABS рачна количка куфер за носење Патување багаж со тркала

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Одделот име:
  деца
  тип:
  материјал:
  ABS
  Место на потекло:
  Жеџијанг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  потчинети
  Број на модел:
  XHR612022

  Пакување и испорака

  Продажба на единици:
  една точка
  Еден пакет големина: 
  32X25X48 см
  Еден бруто тежина:
  3.0 kg
  Водечко време :
  Кол (парче) 1 - 100 > 100
  Est. Време (ден) 3 Треба да се преговара
  Опис на производот
  Material : lightweight and durable polycarbonate ABS
  Симпатична дизајн со сите над потчинети печатење
  Целосно печатени најлон наредени ентериер со две големи прегради разделени со патент слој
  Големина: 30,5 × 23.5x46cm
  Детална слика
  Нашите главни производи
  нашите клиенти
  нашите предности
  Нашата компанија
  Контактирајте не
  Најчесто поставувани прашања

 • Претходно: