Безбол капи, моливи, училиште торба, молив носителот, количка за багаж - Y & П Мода
 • 2018-12-05-1.48.00
 • banner1.236
 • banner236
 • b

Категории на производи

сертификација

за нас

Jinhua Y & П Мода Co.LTD, е професионална производител и извозник на која е специјализирана за истражување, развој и производство на различни чанти, капи и модни додатоци. Сите производи се во согласност со меѓународните квалитет standards.We се наоѓа во Jinhua Сити, провинција Жеџијанг, со удобен превоз пристап. Со површина од 6000 квадратни метри, ние сега имаме повеќе од 150 вработени, Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на производство ни овозможува да се гарантира задоволство на клиентите

Гледај Повеќе

Последни вести

 • Надворешна трговија е исклучено да се добар почеток, со прекугранични извоз на е-трговијата и извозот до 47,8 отсто
  03/01/19

  Надворешна трговија е исклучено да се добар почеток, хумор ...

  Вкупната вредност на надворешната трговија Гуангдонг во јануари 2019 година достигна рекордно високо ниво од 630.200.000.000 јуани (Канада), до 9,8 отсто за период од една година, при што извозот на 389.140.000.000 јуани, а увозот на 241.060.000.000 јуани ...
  Прочитај повеќе
 • Приватни претпријатија се постигне двоцифрен раст
  03/01/19

  Приватни претпријатија се постигне двоцифрен ...

  Приватни компании испратени двоцифрен раст, додека државните претпријатија остро надолу. Во јануари 2019 година, увозот и извозот на приватните претпријатија во Гуангдонг достигна 318.460.000.000 јуани, до 14,4 отсто за период од една у ...
  Прочитај повеќе